tel. +48 (67) 258 63 11

kom. +48 793 01 56 31

biuro@pasiekatradycyjna.pl

Miód naturalny uznawany jest od setek lat za zródło zdrowia. Wspaniale smakuje i dodaje sił po ciężkim dniu. To właśnie miód z naszej pasieki stał się tradycyjnym polskim smakołykiem. Wytwarzany jest przez ludzi, dla których pszczelarstwo jest pasją. Nasz miód pozyskiwany jest tradycyjnymi metodami oraz rozlewany w taki sposób aby nie utracić niczego co cenne.Warto spróbować wiosennych miodów wielokwiatowych, lipowego oraz ciemnego miodu spadziowego.

czytaj więcej...

Pasieka Tradycyjna to rodzinne gospodarstwo pasieczne zajmujące się wytwarzaniem, konfekcjonowaniem i sprzedażą naturalnego miodu oraz produktów pszczelich od trzech pokoleń.Wielopokoleniowa tradycja i doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów pszczelich.

Początki pszczelarstwa i wytwarzania miodów w naszym gospodarstwie sięga 1950 roku. Początkowo pozyskiwaliśmy miód i produkty pszczele na potrzeby własne. Coraz większe zainteresowanie naszymi produktami zachęciło nas do powiększenia pasieki. Cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Walory smakowe i zdrowotne naszego miodu doceniło już wiele osób.

Pasieka umiejscowiona jest na Pojezierzu Wałeckim we wschodniej części województwa zachodniopomorskiego wśród licznych lasów i jezior przez co zachowuje swój naturalny charakter.

Jesteśmy pewni swoich produktów, ponieważ osobiście dbamy o ich jakość.

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów świadomych, ceniących zdrowie i naturalny smak prawdziwego miodu.